איך חברת ויזה תומכת בספורטאים ואוהדים?

ל-Visa, רשת התשלומים העולמית שמחברת מיליוני צרכנים, סוחרים ומוסדות פיננסיים, יש תשוקה ענקית לספורט. החברה מאמינה בתמיכה בספורטאים ואוהדים, בעידוד האהבה לספורט ובשיפור החוויה של כל המעורבים.

מן הסתם, ויזה גם מרוויחה ממתן חסויות לספורטאים, ליגות וטורנירים – בכך שהלוגו שלה מופיע באופן בולט במקומות רבים.

במאמר זה, נסקור את הדרכים שבהם ויזה וספורט נפגשים.

המסע האולימפי של ויזה

ויזה מתגאה בוותק שלה כנותנת חסות למשחקים האולימפיים. חברת התשלומים החלה לתמוך באולימפיאדה כבר ב-1986, ובשנת 2018 האריכה את החסות עד לשנת 2032.

כחלק מתמיכתה, ויזה מממנת אירועים אולימפיים, כולל המשחקים הקדם-אולימפיים, אולימפיאדות החורף והקיץ והמשחקים הפראלימפיים, וכן תומכת בספורטאים אולימפיים ופראלימפיים.

מאז שנת 2000, ויזה פיתחה מגוון תוכניות שסייעו לתמוך בלמעלה מ-500 ספורטאים, והעניקו להם את הכלים והמשאבים הדרושים להצלחה על המגרש (המסלול, הבריכה וכו') ומחוצה לו.

כלומר, החברה היא שחקנית מרכזית בהפיכת החוויה האולימפית למה שהיא כיום. בין אם אתם חובבי התעמלות, שחייה, ריצה, כדורגל או כל ספורט אולימפי אחר, ויזה דואגת שיהיה לכם מושב בשורה הראשונה לצפות בכל האקשן.

גלובליזציה באמצעות ספורט

אחד העקרונות הבולטים של המשחקים האולימפיים הוא גלובליזציה, וזהו כמובן עיקרון שגם ויזה מאמינה בו כחלק מפעילותה.

היא משתמשת בספורט כדי להגיע לקהלים בכל רחבי העולם, וגם בשביל לחבר אנשים מקצוות מרוחקים של העולם זה לזה, ולא רק באמצעות האולימפיאדה. החברה תומכת במגוון אירועי ספורט וטורנירים, מכדורגל וכדורסל ועד טניס וגולף.

חסויות אלה מעניקות לספורטאים ולמעריצים מכל רחבי העולם הזדמנות להתחבר לענפי הספורט שהם אוהבים. בין אם אתם אוהד של גביע העולם בכדורגל, אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס או כמעט כל טורניר גדול אחר, ויזה נמצאת שם.

כרטיסי אשראי לאוהדי ספורט

החיבור בין ויזה לספורט נוגע גם לפעילות הליבה של החברה – כרטיסי אשראי. זה מתבטא במגוון תוכניות תגמול ללקוחות שקשורות לספורט.

למשל, תוכנית התגמולים האולימפית, אשר מאפשרת למחזיקי כרטיסים מסוימים לזכות בפרסים בתחום – מכרטיסים לתחרויות ועד לשלל חוויות ייחודיות אחרות.

שילוב בין ספורט לקיימות

ויזה, כמו כל תאגיד עולמי אחר, מחויבת לפעול למען איכות הסביבה. כחלק מכך, היא משלבת את מעורבותה בספורט לקידום קיימות. החברה מכירה בהשפעה שיכולה להיות לאירועי ספורט על הסביבה ולמודעות שניתן לעורר בעזרתם, ובמשך השנים יישמה מספר יוזמות ירוקות – עבור הפחתת צריכת אנרגיה וקידום תחבורה בת קיימא, על מנת לוודא שספורט וסביבה יכולים להתקיים בהרמוניה זה לצד זו.

לסיכום

כפי שאתם מבינים, הקשר בין ויזה לבין ספורט הוא הדוק, וכולם מרוויחים מכך: החברה עצמה, הספורטאים, האוהדים וגם העסקנים. ויזה תמיד מוצאת דרכים חדשות ומענייניות להעצים את הקשר הזה וגם את חווית הספורט העולמית.

הכירו את האתרים

רוצים לקבל את כל המבצעים הכי חמים למייל שלכם?

* מבטיחים לא לשלוח לכם ספאם. רק מבצעים ודילים טובים

כל הזכויות שמורות לאתר בדוק את זה Checkit השוואת מחירים 2024 ©

צ'ק איט Checkit
Logo
Enable registration in settings - general