רמקולים למחשב

רמקולים למחשב – מה חשוב לדעת?

השימוש במחשבים הולך יד ביד, עם שימוש בלא מעט ציוד היקפי עבורם. אחד המוצרים הפופולאריים ביותר בהקשר זה הוא הרמקול. האפשרויות לבחירתו רבות. מחד – הרמקול עשוי להיות פשוט ביותר, זול ו"לספק את הסחורה". מאידך, המשקיענים יוכלו תמיד למצוא דגמי רמקולים מתקדמים בהרבה. אז מאיפה מתחילים, בבחירת רמקול למחשב שלכם? 

מציג את כל 7 התוצאות

נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
זוג רמקולים למחשב JBL PS3300 [אלחוטיים]
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
3,325.90
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 1
מיני רמקולים למחשב נייד / נייח
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 1
38.18
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
Baseus DS10 Desk Mini Soundbar Speaker Bluetooth 5.3 Triple-Mode Audio 3D Soundscape Surround SubwooferSound Box for Laptop PC
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
המחיר המקורי היה: ₪302.98.המחיר הנוכחי הוא: ₪163.60.
46%
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
SOAIY SH39 Wireless Bluetooth RGB Gaming Speaker Stereo Subwoofer USB AUX TF PC Computer Sound Bar Game Soundbar
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
המחיר המקורי היה: ₪267.93.המחיר הנוכחי הוא: ₪179.53.
33%
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
רמקולים למחשב Logitech Z623
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
399.62
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
רמקולים למחשב לוגיטק Logitech Speaker Z323
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0
Redragon GS550 PC Gaming Speakers, 2.0 Channel Desktop Computer Sound Bar with Compact Maneuverable Size, Headphone Jack, Quality Bass & Decent Red Backlit, USB Powered w/ 3.5mm Cable
נוסף לרשימת משאלותהוסר מרשימת המשאלות 0

רמקולים למחשב גיימינג ועוד – מה המטרה? 

ראשית, חשוב לדעת עבור מה ישמש הרמקול? זה יכול להיות עבור האזנה למוסיקה, צפייה בסרטים ובוידאו או ביצוע שיחות דרך המחשב. כמובן, אלה עשויים להיות רמקולים למחשב גיימינג. עוד מקרה מיוחד, הוא כאשר מחפשים רמקולים למחשב נייד. במקרה כזה, דרושים רמקולים קטנים למחשב, בעוד שבבחירת רמקולים למחשב נייח היבט זה פחות משמעותי. 

התצורה – רמקולים למחשב עם סאב, רמקולים למחשב 2.1 ועוד

בבחירת רמקולים, אמצעי סינון מהיר של האפשרויות שעומדות בפניכם, הוא היבט התצורה. במילים אחרות – כמה חלקים או רמקולים, יש במוצר שאתם רוכשים? 

 1. צמד רמקולים – מאפשר לשמוע שמע בשיטת סטראו.  
 2. רביעייה ועוד – ארבעה רמקולים ומעלה, מאפשרים ליצור אפקט של קבלת השמע מכל הכיוונים ("סראונד"). 
 3. רמקולים ייעודיים – סאב וופר הוא רמקול ייעודי, שמוקדש ספציפית להשמעת הבס. כאשר מוסיפים אותו לצמד רמקולים, מקבלים תצורה אשר מכונה 2.1. מהקצה השני של טווח התדרים, עשוי להיות גם רמקול נפרד שמכונה "טוויטר". רמקולים למחשב עם סאב או כל תוספת אחרת, יתבטאו כמובן גם בתוספת מקום שיידרש. על השולחן או בתלייה. 

לבחור רמקולים למחשב איכותיים מספיק

בתחום הרמקולים למחשב יש מקום למגוון רחב של איכויות, בהתאם למוצר. מעבר לכך, יש גם היבט של טעם אישי. מי שמקפיד במיוחד על איכות השמע, עשוי להעדיף רמקולים מבוססי עץ, במקום רמקולים מפלסטיק. כמו כן, לשם בחירת רמקולים למחשב איכותיים מספיק, ייתכן שתרצו להתעמק בנושאים כגון טווח תדרים או יחס אות לרעש. בשניהם, ערך גבוה יותר הולך עם איכות טובה יותר. 

רמקולים למחשב – עוד תכונות חשובות

כמו כן, כדאי לשים לב לדברים הבאים:

 • העוצמה המרבית שהרמקולים מגיעים אליה – בכדי לזהות אותה, שימו לב לערך ה-RMS (ראשי תיבות Root Mean Square). קחו בחשבון גם את גודל החלל שבו תשתמשו ברמקולים. 
 • אמצעי השליטה – כפתורי הפעלה, בקרת עוצמת השמע וכדומה. אלה נמצאים לרוב על הרמקולים עצמם, אך הם עשויים להיות גם ביחידת בקרה נפרדת. 
 • החיבורים – לרוב, מדובר על חיבור USB לקבלת מתח וחיבור Audio Jack סטנדרטי (3.5 מ"מ). 
 • העיצוב – לרמקולים יש בסופו של דבר גם ערך אסתטי מסוים. הם לרוב ימוקמו במקום שבו הם גלויים. ישנו הצבע הכללי של המוצר וגם צורתו, כאשר חלקם מעוצבים בצורה פשוטה וסטנדרטית למדי. אחרים די מושקעים מבחינת העיצוב. הכול עניין של טעם אישי. 

רמקולים למחשב לוגיטק ועוד – האם המותג חשוב? 

יש מי שרוכשים רמקול פשוט, מבלי להתעניין יותר מדי במותג. אך רוכשים מתוחכמים יותר, בוודאי מי שאיכות הקול חשובה להם במיוחד, בהחלט יתעמקו בכך. יש רמקולים למחשב jbl, רמקולים למחשב logitech, רמקולים למחשב הרמן קרדון, רמקולים למחשב bose ועוד. המותג מתבטא באיכות ייצור, במראה ובאיכות השמע. הוא גם משליך על טווח המחירים הרחב להפתיע – מעשרות ש"ח בודדות, עד אלפי ש"ח בודדים.  

האם כדאי רמקולים למחשב אלחוטיים?

מבחינת איכות השמע, רמקולים למחשב אלחוטיים מומלצים פחות מאופן החיבור הרגיל. כלומר, בבחירת רמקולים למחשב מומלצים במיוחד כבלי אודיו רגילים, אם כי איכותיים. עם זאת, ניתן לקבל תוצאות סבירות, גם עם חיבור רמקולים למחשב אלחוטי. קחו בחשבון, שאיכות התקשורת האלחוטית תלויה לא רק ברמקול ובאופן התקשורת (למשל רמקולים למחשב בלוטוס) אלא גם בתשתית החומרה שאליה הוא מתחבר אצלכם.

עמידות פיזית של רמקולים למחשב

היבט שאולי לא שמים לב אליו מספיק, הוא העמידות הפיזית של המוצר. רמקולים למחשב, מבוססים במידה רבה על פלסטיק. ככה זה. אבל זה לא חייב להיות באיכות נמוכה. גם פלסטיק יכול להיות עבה והמבנה שבו הוא משולב יכול להיות מתוכנן כמבנה חזק. באופן יותר ספציפי, כדאי לשים לב ל

 • עובי הכבלים – ככל שהם דקים יותר, כך תגיעו מהר יותר למצב של נתקים וקצרים. אלא אם תקבעו את הכבלים, כך שהם לא יזוזו.  
 • כפתורי השליטה – ככל שכפתורי השליטה איכותיים יותר, כך הם יחזיקו מעמד לזמן רב יותר. 
 • השקעים – שקעים לאוזניות, עשויים להיות מאיכות יותר טובה או פחות. חיבור וניתוק האוזניות, יביא בהדרגה לבלאי שלהם והם יחזיקו מעמד בהתאם לאיכות. 

רמקולים למחשב המלצות וטיפים

אלה עוד כמה טיפים שיסייעו בבחירה: 

 • מיקום הכניסות – עשויות להיות כניסות על הרמקול עצמו, עבור אוזניות ומיקרופון. לכל אלה יש היבט של מיקום – על מי מחלקי המערכת הם ממוקמים? הדבר עשוי להשפיע על נוחות השימוש. 
 • מקור המתח – מוטב שהרמקול לא יקבל מתח מהמחשב (דרך USB), מאחר שקצר ברמקול עשוי לפגוע ביציאת ה-USB ובלוח האם בכלל. לכן עדיף רמקול שמקבל מתח משנאי. רמקולים כאלה לא נפוצים במיוחד, אך קחו בחשבון, שהחלפת לוח אם הוא תהליך מסורבל ולא זול. 
 • יותר רכיבים, יותר תקלות – מעבר לתצורה הבסיסית של רמקולים למחשב 2.1, קחו בחשבון שכל רכיב נוסף שכלול במוצר, מגדיל את הסיכוי לתקלות. 
 • חשיבות ההמלצות – ברכישת רמקולים למחשב המלצות עשויות להיות עזר משמעותי לבחירה. רק כדאי לזכור, כי בבחירת רמקולים למחשב המלצה היא מבחינות רבות עניין סובייקטיבי ואישי.  
 • רמקולים למחשב יד 2 – האם זה כדאי? רכישת רמקולים למחשב יד 2 עשויה להיות הימור, אלא אם כן בטוחים באיכות ובאמינות של המקור ממנו רוכשים אותם. לגבי רמקולים זולים, הסבירות שהם במצב גרוע תהיה גבוהה מהרגיל והחיסכון שתשיגו הרכישתם משומשים נמוך יותר. במצב כזה, מוטב לחפש רמקולים למחשב במבצע.

הכירו את האתרים

רוצים לקבל את כל המבצעים הכי חמים למייל שלכם?

* מבטיחים לא לשלוח לכם ספאם. רק מבצעים ודילים טובים

כל הזכויות שמורות לאתר בדוק את זה Checkit השוואת מחירים 2024 ©

צ'ק איט Checkit
Logo
Enable registration in settings - general