מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חבילת סלולר לחו"ל? – כמה טיפים חשובים

טסים? בשעה טובה! בתקופה כל כך מלחיצה, כולנו זקוקים לכמה ימים  (לפחות!) של חופש ואם אפשר אז כמה שבועות ואפילו כמה חודשים. אין ספק כי המציאות הישראלית מצריכה אותנו לקחת חופש אבל לא פחות חשוב מהחופש עצמו הוא ההכנות וההתארגנות המקדימה.

שהייה וטיולים בחו"ל יכולים להיות חוויה בלתי נשכחת – לטוב ולרע. בין שאנחנו חובבי טיולי תרבות ובין אם אנחנו טיילים מושבעים בטבע, לא משנה באיזו סיטואציה נימצא, אם אין לנו חבילה גלישה ושיחות בחו"ל, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בצרה.

ברוב המדינות האירופאיות והמערביות אולי אפשר למצוא טלפונים מהם ניתן לבצע שיחות, אבל כבר מזמן עברנו את התקופה שבה טלפון שימש לשיחות טלפון בלבד. אבל מסתבר, בבואנו להטעין את הטלפון או להתקין את הSIM  שקנינו, שזה לא עניין כזה פשוט.

כמה פעמים אמרתם לעצמכם "נסתדר כשנגיע" והצטערתם על הרגע הזה? מי שיודע שלחו"ל צריך להתכונן מראש עם חבילה, משתמש ב-eSim. מי שלא, כדאי שיעשה לעצמו טובה ולפחות יקרא את הסעיפים החשובים לפני שרוכשים חבילת סלולר לחו"ל.

מה כלול בשירות

אחד הדברים החשובים שצריך לקחת בחשבון הוא השירותים הכלולים. לא כל חברות הסלולר מציעות מה שמציעים ב-eSim ולפיכך צריך לקחת בחשבון את השימושים העיקריים שלכם בסלולר ומתוכם לגזור את האפשרויות המתאימות ביותר מבחינת המסלולים. לא כל חברה מציעה מסלולים שמתאימים לכם ולכן חשוב לקחת בחשבון את כל השימושים שאתם עתידים לעשות בכרטיס. אלו יכולים להיות גלישה מרובה, שימוש במפות, שיחות טלפון, הודעות ווטסאפ, אולי פגישות בזום – כל אלו צריכים להילקח בחשבון כשבוחרים מסלול.

מדינת היעד ואיכות הקליטה

במדינות שונות יש חברות שונות שפעילות בתחום וכל אחת הינה בעלת תחולת קליטה שונה. בחירה לא נכונה בחברה שאינה מתאימה לצרכים שלכם יכולה להביא איתה מספר מסלולים שלא משרתים אתכם באמת והלכה למעשה פוגעים בכם כי הם מהווים הוצאה כלכלית שלא בטוח תשמש אתכם.

מספיק שתעשו שימוש בפלאפון באזור שאין בו קליטה כדי שתלכו לאיבוד בקלות או תגררו חיוביים בגבהים מטורפים שלא התכוננתם אליהם.

בירורים בירוקרטיים

לחברות שונות יש מסלולים שונים המוצעים במדינות השונות. לפיכך חשוב לברר מבעוד מועד את אופן התקנת הסים. כאשר מדובר ב- eSim כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכניס את ה- eSim ואתם יכולים להתחיל לגלוש ולעשות שימוש שוטף בסלולרי.

לעומת זאת, חברות אחרות לפעמים מצריכות התקנה מורכבת יותר, שיחת טלפון עם המוקד ועוד. במקרים רבים אין למעשה אפשרות לשוחח עם המוקד כלל כי הנציגים דוברים רק שפה זרה. כדי להימנע ממצבים כאלה ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה נכונה במסלול או חבילת סלולר, והבחירה הטובה ביותר היא ב- eSim .

הכירו את האתרים

רוצים לקבל את כל המבצעים הכי חמים למייל שלכם?

* מבטיחים לא לשלוח לכם ספאם. רק מבצעים ודילים טובים

כל הזכויות שמורות לאתר בדוק את זה Checkit השוואת מחירים 2024 ©

צ'ק איט Checkit
Logo
Enable registration in settings - general